Нажмите  Нажмите   Нажмите  Нажмите
 ЦеркваНовиниСтаттіІнтерв'юГалереяРесурсиАвтори 
Календар 

Православіє 
 Основи віри
 Церква

Літопис 
 Новини
 Міжнародні новини

Галерея 
 Події

Письмена 
 Храми і монастирі
 Церковна історія
 Богословіє
 Філософія, культура
 Православний погляд
 Православіє і педагогика
 Молодіжне служіння
 Церква і суспільство
 Порада мирянину
 Суспільство про Церкву
 Церква і держава
 Міжконфесійні відносини
 Розколи
 Єресі та секти
 Подія
 Ювілей
 Дата
 Люди Божі

Слово 
 Слово пастиря
 Інтерв'ю

Православний світ 
 Ресурси
 Нове у мережі
 Періодичні видання
 Православний ефір
 Релігійна статистика
 Электронная лавка
 Бібліотека

Послух 
 Автори

Пiдроздiли:  Кіпрська Православна Церква | 
Міжнародні новини

Міжнародні новини

19.10.2005. ІЗРАЇЛЬ. Для храму при монастирі Російської духовної місії доставлено дзвони з Москви
У порт ізраїльського міста Хайфи у вівторок були доставлені дзвони для храму Всіх святих, що просіяли в землі Російській. Храм будується на території Горненського жіночого монастиря Російської духовної місії в Єрусалимі.
    Читати далi   » » »
18.10.2005. ДАНІЯ. У Роскильді відслужили панахиду по імператриці Марії Федорівні Романовій
13 жовтня – день смерті імператриці Марії Федорівни, дружини імператора Олександра III. Це остання річниця, що відзначається в Данії, оскільки у вересні майбутнього року останки імператриці будуть перевезені в Росію і поховані у Петропавловському соборі Санкт-Петербургу біля могили її чоловіка.
    Читати далi   » » »
18.10.2005. ХАБАРОВСЬК. Відкрився З’їзд православної молоді
Сьогодні в Хабаровську під девізом «За духовне відродження Росії» відкрився З’їзд православної молоді Далекого Сходу й Забайкалля. Майже 350 чоловік, у тому числі богослови, священнослужителі й відомі церковні публіцисти, беруть участь у форумі. На пленарних засіданнях і «круглих столах» обговорюються проблеми взаємодії держави й церкви, економічної, демографічної та молодіжної політики. У центрі уваги — питання цілісності держави, небезпеки впливу тоталітарних сект на молодь.
    Читати далi   » » »
18.10.2005. БІЛОРУСЬ. Третій Міжнародний театральний форум «Золотий Витязь» проходитиме з 27 жовтня до 5 листопада
Третій Міжнародний театральний форум «Золотий Витязь» проходитиме з 27 жовтня по 5 листопада в Мінську. Майбутній Всеслов’янський форум стане значною подією в театральному житті Білорусі. У ньому візьмуть участь 38 провідних театральних колективів з Білорусі, Росії, України, Болгарії, Сербії, Боснії й Герцеговини, творчість яких співзвучна незмінному девізу фестивалю «За моральні християнські ідеали. За піднесення душі людини».
    Читати далi   » » »
18.10.2005. НИЖНІЙ НОВГОРОД. Студентки медичного коледжу стають хрещеними матерями покинутих дітей
У лікарні №39 Нижнього Новгороду хрещеними матерями 12 малят стали студентки відділення сестер милосердя Нижньогородського медичного коледжу. Майбутні сестри милосердя піклуються й про подальшу долю своїх підопічних. Студентки відділення проходять у лікарні практику з педіатрії й соціальної дияконії і дитяче відділення перебуває на їхньому особливому піклуванні.
    Читати далi   » » »
18.10.2005. ЄРУСАЛИМ. Призначено дату інтронізації Єрусалимського Патріарха Феофіла III
Інтронізація Феофіла III, який був одноголосно обраний Предстоятелем Єрусалимської Православної Церкви в серпні цього року, відбудеться рівно через три місяці після його обрання – 22 листопада. Церемонія відбудеться в храмі Гробу Господнього – головній святині християнського світу. У ній візьмуть участь представники Помісних Православних церков.
    Читати далi   » » »
17.10.2005. АРХАНГЕЛЬСЬК. Соловецьке озеро «збунтувало» при спробі підняти з його глибин церковний дзвін
Через примху природи наукова експедиція з пошуку затоплених дзвонів Соловецького монастиря не змогла підняти великий дзвін з дна озера Лазневе на острові Анзер. Під час пошукових робот на озері стався викид газу з його надр, унаслідок якого утворилося два вири, і дзвін опустився на метр нижче.
    Читати далi   » » »
17.10.2005. ІСЛАНДІЯ. У свято Покрови в ісландському місті Копавогура розпочалися Дні російської культури
У п’ятницю, в свято Покрови Божої Матері в ісландському місті Копавогура відкрився фестиваль «Дні російської культури», організований міським муніципалітетом спільно з посольством Росії в Ісландії. Програма Днів відкрилася православним богослужінням у день святкування Покрови Божої Матері, відслуженим у лютеранській церкві Копавогура. Було відслужено молебень з читанням акафіста Пресвятій Богородиці.
    Читати далi   » » »
17.10.2005. РОСТОВ-НА-ДОНУ. Свято Покрови Пресвятої Богородиці співпало з 15-літтям відродження донського козацтва
У п’ятницю, 14 жовтня, Всевелике військо Донське провело у місті Новочеркаську й станиці Крив’янській Ростовської області заходи, присвячені святу Покрови Пресвятої Богородиці й 15-літтю відродження донського козацтва. У Покровському храмі Новочеркаська вранці відслужили святкову літургію, після чого на центральній площі міста відбувся мітинг.
    Читати далi   » » »
17.10.2005. ТБІЛІСІ. Грузія відзначила одне з найголовніших церковних свят країни
14 жовтня в Грузії відзначали одне з найголовніших церковних свят країни Мцхетоба-Светіцховлоба, присвячене Хітону Господньому й Стовпу Животворящому, який виточає чудотворне миро. Тисячі віруючих приходять на це свято до стародавньої грузинської столиці Мцхета, де ще з ночі займають місця в найшанованішому грузинському храмі Светіцховелі. Вранці 14 жовтня врочисте богослужіння здійснив Католікос усієї Грузії Ілля II.
    Читати далi   » » »
14.10.2005. ТОЛЬЯТТІ. У Тольятті відбудуться Покровські освітні читання
20 жовтня в Тольятті у Православній класичній гімназії вже всьоме відкриються міські Покровські освітні читання., які є складовою частиною довгострокового проекту «Православні освітні читання», метою яких є залучення дітей до духовної спадщини християнства й цінностей вітчизняної культури, виховання патріотичних почуттів, поширення педагогічного досвіду, який сприятиме духовно-моральному формуванню підростаючого покоління.
    Читати далi   » » »
14.10.2005. ТВЕР. Буде відкрито монастир на честь святителя Тихона — першого предстоятеля Руської Православної Церкви після відновлення патріаршества
У місті Торопець Тверської області рішенням Священного Синоду з благословення Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Олексія ІІ відкривається новий Свято-Тихонівський жіночий монастир. Його буде зведено на місці народження й виховання святителя Тихона (Белавіна) – першого патріарха Московського і всієї Русі після відновлення патріаршества в Росії у 1917 році.
    Читати далi   » » »
14.10.2005. США. Триває паломництво чудотворної Ситкінської ікони Божої Матері
Триває паломницька подорож священнослужителів Свято-Архангельського собору міста Ситка містами Сполучених Штатів Америки з чудотворною Ситкінською іконою Божої Матері. Образ проїде 48 штатами, відвідає понад 60 приходів Православної Церкви в Америці й завершить свою двомісячну подорож на східному узбережжі 7 листопада. Першим містом, яке відвідала чудотворна ікона Божої Матері 7 вересня, став Сіетл.
    Читати далi   » » »
14.10.2005. ПЕТРОПАВЛОВСЬК-КАМЧАТСЬКИЙ. Тривають торжества з нагоди 300-ліття Православ’я в регіоні
13 жовтня на Камчатку для участі в торжествах з нагоди 300-ліття утвердження Православ’я на крайньому сході Росії прибула делегація ієрархів Руської Православної Церкви на чолі з митрополитом Калузьким і Боровським Климентом, яка привезла з собою ковчег з частинкою мощів святого Інокентія (Веніамінова), митрополита Московського й Коломенського, просвітителя Камчатки, Аляски та східних областей Російської держави.
    Читати далi   » » »
14.10.2005. СЕРГІЇВ-ПОСАД. Розпочалися ювілейні торжества в Московській духовній академії
Напередодні свята Покрова Пресвятої Богородиці в Московській духовній академії розпочалися торжества, присвячені 320-літтю її заснування. Сьогодні Божественну літургію в Покровському храмі МДА та інші ювілейні заходи очолить Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Олексій ІІ.
    Читати далi   » » »
13.10.2005. КРИТ. Обрано нового митрополита
5 жовтня Священний Синод Критської Православної Церкви прийняв рішення про возведення архімандрита Амфілоха (Андронікакіса) у сан митрополита. Майбутній архієрей займатиме кафедру митрополита Кисамського й Селиновського. Хіротонія нового митрополита відбудеться 15 жовтня в кафедральному соборі в ім’я святого Міна.
    Читати далi   » » »
13.10.2005. ЛЮКСЕМБУРГ. Невдовзі відбудеться перша в історії Божественна літургія Руської Православної Церкви в цьому регіоні
22 жовтня першу в історії Божественну літургію біля Арлона, на кордоні з Люксембургом, буде відслужено архієпископом Брюсельським і Бельгійським Симоном. Богослужіння відбудеться в каплиці Клерфонтен, на території древнього систерціанського абатства, яке припинило своє існування в XVIII столітті.
    Читати далi   » » »
13.10.2005. САРАТОВ. За півтора роки прийняли Хрещення сорок в’язнів
У ВТК-33 за півтора роки прийняли хрещення сорок в’язнів. За національністю це росіяни, українці, осетини, є татарин і мордвин, найстаршому з них – уже шістдесят, наймолодшому – ще й двадцяти немає.
    Читати далi   » » »
13.10.2005. СВЕРДЛОВСЬК. З’явилися православні підручники з біології
У православних школах Свердловської області з’явилися православні підручники з біології. В них висвітлюється справедливий і правильний погляд на появу людства. Теорія Дарвіна не спростовується повністю, адже Дарвін не стверджував, нібито людина пішла від мавпи, до цього прийшли вже набагато пізніше. Дарвін казав, що тваринний світ пристосовується до всього, і в цьому аспекті, якщо не доводити теорію до абсолюту, вона справедлива.
    Читати далi   » » »
12.10.2005. БІЛГОРОД. Група священнослужителів Білгородської єпархії на чолі з архієпископом Іоанном відбула в місіонерську експедицію на Камчатку
7 жовтня група священнослужителів Білгородської й Старооскольської єпархії відбула в місіонерську експедицію на Камчатку, присвячену 300-літтю Православ’я на півострові. Очолює її голова місіонерського відділу Московського Патріархату, архієпископ Білгородський і Старооскольський Іоан.
    Читати далi   » » »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 
generic viagrapurchase viagrabuy viagra onlineorder viagrageneric vigrapurchase vigrabuy vigra onlineorder vigrageneric viargapurchase viargabuy viarga onlineorder viargageneric cialispurchase cialisbuy cialis onlineorder cialisgeneric clomidpurchase clomidbuy clomid onlineorder clomidgeneric levitrapurchase levitrabuy levitra onlineorder levitrageneric propeciapurchase propeciabuy propecia onlineorder propeciageneric kamagrapurchase kamagrabuy kamagra onlineorder kamagrageneric accutanepurchase accutanebuy accutane onlineorder accutanegeneric zithromaxpurchase zithromaxbuy zithromax onlineorder zithromaxgeneric amoxilpurchase amoxilbuy amoxil onlineorder amoxilgeneric zoviraxpurchase zoviraxbuy zovirax onlineorder zoviraxgeneric deltasonepurchase deltasonebuy deltasone onlineorder deltasonegeneric topamaxpurchase topamaxbuy topamax onlineorder topamaxgeneric lexapropurchase lexaprobuy lexapro onlineorder lexaprogeneric flomaxpurchase flomaxbuy flomax onlineorder flomaxgeneric flagylpurchase flagylbuy flagyl onlineorder flagylgeneric synthroidpurchase synthroidbuy synthroid onlineorder synthroidgeneric inderalpurchase inderalbuy inderal onlineorder inderalgeneric tenorminpurchase tenorminbuy tenormin onlineorder tenormingeneric keflexpurchase keflexbuy keflex onlineorder keflexgeneric diflucanpurchase diflucanbuy diflucan onlineorder diflucangeneric lasixpurchase lasixbuy lasix onlineorder lasixgeneric celebrexpurchase celebrexbuy celebrex onlineorder celebrexgeneric doxycyclinepurchase doxycyclinebuy doxycycline onlineorder doxycyclinebuy cheap viagrabuy generic viagraviagra canadadiscount viagracheap viagrabuy cheap vigrabuy generic vigravigra canadadiscount vigracheap vigrabuy cheap viargabuy generic viargaviarga canadadiscount viargacheap viargabuy cheap cialisbuy generic cialiscialis canadadiscount cialischeap cialisbuy cheap clomidbuy generic clomidclomid canadadiscount clomidcheap clomidbuy cheap levitrabuy generic levitralevitra canadadiscount levitracheap levitrabuy cheap propeciabuy generic propeciapropecia canadadiscount propeciacheap propeciabuy cheap kamagrabuy generic kamagrakamagra canadadiscount kamagracheap kamagrabuy cheap accutanebuy generic accutaneaccutane canadadiscount accutanecheap accutanebuy cheap zithromaxbuy generic zithromaxzithromax canadadiscount zithromaxcheap zithromaxbuy cheap amoxilbuy generic amoxilamoxil canadadiscount amoxilcheap amoxilbuy cheap zoviraxbuy generic zoviraxzovirax canadadiscount zoviraxcheap zoviraxbuy cheap deltasonebuy generic deltasonedeltasone canadadiscount deltasonecheap deltasonebuy cheap topamaxbuy generic topamaxtopamax canadadiscount topamaxcheap topamaxbuy cheap lexaprobuy generic lexaprolexapro canadadiscount lexaprocheap lexaprobuy cheap flomaxbuy generic flomaxflomax canadadiscount flomaxcheap flomaxbuy cheap flagylbuy generic flagylflagyl canadadiscount flagylcheap flagylbuy cheap synthroidbuy generic synthroidsynthroid canadadiscount synthroidcheap synthroidbuy cheap inderalbuy generic inderalinderal canadadiscount inderalcheap inderalbuy cheap tenorminbuy generic tenormintenormin canadadiscount tenormincheap tenormin

© протоиерей Георгий Коваленко '1998
© Официальный сервер УПЦ "Православие в Украине" (при перепечатке материалов - ссылка желательна)

Каталог Православное Христианство.Ру