Нажмите  Нажмите   Нажмите  Нажмите
 ЦеркваНовиниСтаттіІнтерв'юГалереяРесурсиАвтори 
Календар 

Православіє 
 Основи віри
 Церква

Літопис 
 Новини
 Міжнародні новини

Галерея 
 Події

Письмена 
 Храми і монастирі
 Церковна історія
 Богословіє
 Філософія, культура
 Православний погляд
 Православіє і педагогика
 Молодіжне служіння
 Церква і суспільство
 Порада мирянину
 Суспільство про Церкву
 Церква і держава
 Міжконфесійні відносини
 Розколи
 Єресі та секти
 Подія
 Ювілей
 Дата
 Люди Божі

Слово 
 Слово пастиря
 Інтерв'ю

Православний світ 
 Ресурси
 Нове у мережі
 Періодичні видання
 Православний ефір
 Релігійна статистика
 Электронная лавка
 Бібліотека

Послух 
 Автори

Пiдроздiли:  Кіпрська Православна Церква | 
Міжнародні новини

Міжнародні новини

22.11.2005. СЕРБІЯ. У сербському Міністерстві культури відбулася презентація нової монографії про монастир Високі Дечани
У сербському Міністерстві культури відбулася прес-конференція нової монографічної праці доктора Браніслава Тодича та професора Мілки Канак-Медич про монастир Високі Дечани. Монографія була видана спільними зусиллями Центру збереження спадщини Косово та Метохії «Mnemosyne» та монастиря Високі Дечани.
    Читати далi   » » »
22.11.2005. ІРКУТСЬК. Інваліди здійснили незвичайне паломництво на Святу Землю
Дванадцять чоловік, серед них два інваліди на візках і дев’ять жінок, здійснили незвичайне паломництво до Єрусалиму. Не маючи з собою досвідченого гіда, перекладача і достатніх коштів, вони сподівалися на Божу допомогу й не злякалися подібних перепон на шляху.
    Читати далi   » » »
22.11.2005. ЧЕХІЯ. У Празі відбулася міжнародна конференція «Традиції Православ’я в Чеській Республіці»
Учора в Празі відбулася міжнародна конференція «Традиції Православ’я в Чеській Республіці», присвячена 80-літтю освячення храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці на Ольшанах. У роботі форуму, організованого з ініціативи Чеської й Словацької Православної Церкви та Російського центру науки й культури в Празі, взяли участь ієрархи Православних Церков держав Центральної й Західної Європи, а також представники Руської Православної Церкви, вчені, громадські діячі, дипломати й журналісти.
    Читати далi   » » »
22.11.2005. ЄРУСАЛИМ. Сьогодні відбудеться інтронізація Патріарха Феофіла III
Сьогодні в Єрусалимі у Храмі Гробу Господнього відбудеться інтронізація новообраного Патріарха Єрусалимського Феофіла III. Для участі в торжествах до Єрусалима прибула офіційна делегація Руської Православної Церкви на чолі з головою Відділу зовнішніх церковних зв’язків митрополитом Смоленським і Калінінградським Кирилом. Очікується, що на церемонії інтронізації будуть присутні делегації всіх Православних Церков світу, а також представники урядів Греції, Йорданії й Палестини. Ізраїль поки що не визнає нового патріарха.
    Читати далi   » » »
22.11.2005. САМАРА. Закриваються дитячі будинки.. з причини всиновлення всіх вихованців
Плоди спільної діяльності Самарської єпархії та обласної влади зі зміцнення родини настільки позитивні, що в регіоні закриваються дитячі будинки через всиновлення всіх вихованців.
    Читати далi   » » »
21.11.2005. ЄРУСАЛИМ. Стінам Старого міста загрожує руйнування
Більшості стін XVI століття, що оточують Старе місто в Єрусалимі, загрожує руйнування. Необхідні негайні реставраційні роботи. Останні дослідження свідчать, що руйнування загрожує 380 метрам стіни, тобто одній десятій усієї конструкції. Особливо ретельні роботи необхідно провести поблизу мечеті Аль-Акса — одного з трьох святих місць ісламу.
    Читати далi   » » »
21.11.2005. ПОЛЬЩА. У Кракові відбудеться міжнародна конференція «Секуляризація та євангелізація»
23 листопада в Кракові відкриє свою роботу міжнародна богословська конференція «Секуляризація та євангелізація», організатором якої виступила Папська Богословська Академія в Кракові.
    Читати далi   » » »
21.11.2005. ВОЛОГДА. Православний священик проповідує євангеліє смертникам
У наш час нікого не здивуєш появою священика у в’язниці та духовним окормленням в’язнів. Але навіть зараз пастирське піклування про в’язнів священика Олександра Мучнова, настоятеля Смоленської церкви селища Кривці Раменського району, дуже незвичайне. Він несе світло Христове злочинцям, засудженим до вищої міри покарання.
    Читати далi   » » »
21.11.2005. ЕСТОНІЯ. Арво Пярт отримав орден Православної Церкви
Минулого тижня в Церковному управлінні Естонської Православної Церкви Московського Патріархату відбулася зустріч митрополита Талліннського та всієї Естонії Корнилія зі всесвітньо відомим композитором Арво Пяртом. Під час зустрічі за вклад у справу православного свідоцтва на Заході владика Корнилій вручив композитору Патріаршу нагороду – орден Преподобного Сергія Радонезького (II ступеня).
    Читати далi   » » »
21.11.2005. МОСКВА. Презентація нового короткометражного фільму кіностудії «Ілля Муромець»
Завтра у Видавничому відділі Московської Патріархії відбудеться прем’єрний показ короткометражного художнього фільму «Різдвяні історії», знятого кіностудією дитячих і юнацьких фільмів «Ілля Муромець» разом з Кафедральним соборним храмом Христа Спасителя в рамках рішень Церковно-громадського форуму «Духовно-моральні основи демографічного розвитку Росії».
    Читати далi   » » »
18.11.2005. ПОЛЬЩА. Одна з найдавніших церков Польщі відсвяткувала своє 500-ліття
Нещодавна одна з найдавніших православних церков Польщі, розташована у селі Кринкі Сокольського повіту Білостокського воєводства, відсвяткувала 500-ліття від дня свого заснування.
    Читати далi   » » »
18.11 2005. МОСКВА. Відбулася зустріч голови Відділу Зовнішніх Церковних Зв’язків РПЦ з представниками арабських країн
Вчора відбулася зустріч голови Відділу Зовнішніх Церковних Зв’язків (ВЗЦЗ) Руської Православної Церкви митрополита Смоленського і Калінінградського Кирила з Надзвичайними й Повноважними Послами й тимчасовими повіреними у справах низки арабських країн, акредитованими в Москві.
    Читати далi   » » »
18.11.2005. ПОЛЬЩА. Православний священик пише вірші трьома мовами
З благословення єпископа Білостокського і Гданського Іакова нещодавно у Польщі побачила світ книга священика Анджея Березовця «Час і люди». Це видання представляє собою збірку віршів, а також низку п’єс релігійного характеру, написаних автором у 80-х роках минулого століття, а також останнім часом.
    Читати далi   » » »
18.11.2005. США. Делегація РПЦ прийняла участь у засіданнях Генеральної Асамблеї Національної ради Християнських Церков США
На минулому тижні в Хант-Веллі (штат Меріленд) відбулися засідання Генеральної Асамблеї Національної Ради Християнських Церков (НРХЦ) США, до складу якої входять діючі на території Сполучених Штатів Америки церкви православної та протестантської традицій. З благословення єпископа Зарайського Меркурія, управляючого Патріаршими приходами в США, у роботі Асамблеї взяла участь і делегація Руської Православної Церкви, до якої ввійшли секретар представництва РПЦ у США священик Олександр Абрамов і настоятель Свято-Троїцького храму в Балтиморі священик Іоанн Васс.
    Читати далi   » » »
18.11.2005. ВОРОНЕЖ. Відкрився 3-й щорічний фестиваль духовної авторської пісні «Ковчег»
Вчора у Воронежі відкрився 3-й фестиваль духовної пісні «Ковчег». Щорічні фестивалі православної бардівської пісні проводяться з 2003 року під егідою Воронезької єпархії та управління культури Воронежа. Їхнім безпосереднім організатором виступає воронезький Фонд підтримки духовної освіти й культури «Служіння» (Воронеж).
    Читати далi   » » »
18.11.2005. МОСКВА. У січні в Москві відбудеться фестиваль молодіжних християнських хорів
Втретє в дні новорічних свят, з 2 по 5 січня 2006 року, молоді віруючі з Православної, Католицької, Вірменської Церков та деяких протестантських деномінацій з різних міст Росії й Білорусі зберуться разом у Москві, щоб познайомитися ближче, спілкуючись не стільки мовою слів, скільки конкретними справами. Учасники 3-го Новорічного фестивалю молодіжних християнських хорів «Єдиними вустами, єдиним серцем» збираються разом, щоб подякувати Богові за минулий рік і попросити благословення на рік наступний, а ще — засвідчити світу про свою живу віру в Бога й просто порадіти від спілкування й спільного виконання музики.
    Читати далi   » » »
17.11.2005. САНКТ-ПЕТЕРБУРГ. На дзвіницю храму в петербурзькому СІЗО «Хрести» піднято два великих дзвони
Два великих дзвони було піднято на дзвіницю храму в ім’я святого Олександра Невського в петербурзькому СІЗО № 1 «Хрести». Монтажні роботи, які нарешті завершилися, включали встановлення дистанційного керування й транслювання, адже важливо, щоб кожний ув’язнений міг чути дзвон благовестів.
    Читати далi   » » »
17.11.2005. США. Відбулося урочисте святкування 100-ліття Свято-Миколаївського храму у Редингу (Пенсільванія)
Один з найстаріших храмів США нещодавно відзначив 100-ліття від дня свого освячення. Святкування в Свято-Миколаївському храмі Редингу (Пенсільванія) очолив управляючий Патріаршими приходами в США єпископ Зарайський Меркурій.
    Читати далi   » » »
17.11.2005. КИТАЙ. Інститут китайсько-християнських досліджень відзначив своє 10-ліття
У Китаї відзначив своє 10-ліття Інститут китайсько-християнських досліджень. На честь цієї дати у Шатині (Гонконг) було влаштовано прийом, в якому взяли участь представники багатьох християнських конфесій країни, вчені з Китайського університету Гонконгу, гості зі Швеції, Данії, Фінляндії, Великобританії та США. На святкуванні був присутній представник Руської Православної Церкви в Китаї священик Діонісій Поздняєв.
    Читати далi   » » »
17.11.2005. МОСКВА. Православний Свято-Тихонівський гуманітарний університет відзначає день народження
Завтра відбудеться річний акт Православного Свято-Тихонівського гуманітарного університету. Врочисті заходи розпочнуться з Божественної Літургії, яку в університетському храмі на честь Живоначальної Трійці відслужить Святійший Патріарх Олексій II.
    Читати далi   » » »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 
generic viagrapurchase viagrabuy viagra onlineorder viagrageneric vigrapurchase vigrabuy vigra onlineorder vigrageneric viargapurchase viargabuy viarga onlineorder viargageneric cialispurchase cialisbuy cialis onlineorder cialisgeneric clomidpurchase clomidbuy clomid onlineorder clomidgeneric levitrapurchase levitrabuy levitra onlineorder levitrageneric propeciapurchase propeciabuy propecia onlineorder propeciageneric kamagrapurchase kamagrabuy kamagra onlineorder kamagrageneric accutanepurchase accutanebuy accutane onlineorder accutanegeneric zithromaxpurchase zithromaxbuy zithromax onlineorder zithromaxgeneric amoxilpurchase amoxilbuy amoxil onlineorder amoxilgeneric zoviraxpurchase zoviraxbuy zovirax onlineorder zoviraxgeneric deltasonepurchase deltasonebuy deltasone onlineorder deltasonegeneric topamaxpurchase topamaxbuy topamax onlineorder topamaxgeneric lexapropurchase lexaprobuy lexapro onlineorder lexaprogeneric flomaxpurchase flomaxbuy flomax onlineorder flomaxgeneric flagylpurchase flagylbuy flagyl onlineorder flagylgeneric synthroidpurchase synthroidbuy synthroid onlineorder synthroidgeneric inderalpurchase inderalbuy inderal onlineorder inderalgeneric tenorminpurchase tenorminbuy tenormin onlineorder tenormingeneric keflexpurchase keflexbuy keflex onlineorder keflexgeneric diflucanpurchase diflucanbuy diflucan onlineorder diflucangeneric lasixpurchase lasixbuy lasix onlineorder lasixgeneric celebrexpurchase celebrexbuy celebrex onlineorder celebrexgeneric doxycyclinepurchase doxycyclinebuy doxycycline onlineorder doxycyclinebuy cheap viagrabuy generic viagraviagra canadadiscount viagracheap viagrabuy cheap vigrabuy generic vigravigra canadadiscount vigracheap vigrabuy cheap viargabuy generic viargaviarga canadadiscount viargacheap viargabuy cheap cialisbuy generic cialiscialis canadadiscount cialischeap cialisbuy cheap clomidbuy generic clomidclomid canadadiscount clomidcheap clomidbuy cheap levitrabuy generic levitralevitra canadadiscount levitracheap levitrabuy cheap propeciabuy generic propeciapropecia canadadiscount propeciacheap propeciabuy cheap kamagrabuy generic kamagrakamagra canadadiscount kamagracheap kamagrabuy cheap accutanebuy generic accutaneaccutane canadadiscount accutanecheap accutanebuy cheap zithromaxbuy generic zithromaxzithromax canadadiscount zithromaxcheap zithromaxbuy cheap amoxilbuy generic amoxilamoxil canadadiscount amoxilcheap amoxilbuy cheap zoviraxbuy generic zoviraxzovirax canadadiscount zoviraxcheap zoviraxbuy cheap deltasonebuy generic deltasonedeltasone canadadiscount deltasonecheap deltasonebuy cheap topamaxbuy generic topamaxtopamax canadadiscount topamaxcheap topamaxbuy cheap lexaprobuy generic lexaprolexapro canadadiscount lexaprocheap lexaprobuy cheap flomaxbuy generic flomaxflomax canadadiscount flomaxcheap flomaxbuy cheap flagylbuy generic flagylflagyl canadadiscount flagylcheap flagylbuy cheap synthroidbuy generic synthroidsynthroid canadadiscount synthroidcheap synthroidbuy cheap inderalbuy generic inderalinderal canadadiscount inderalcheap inderalbuy cheap tenorminbuy generic tenormintenormin canadadiscount tenormincheap tenormin

© протоиерей Георгий Коваленко '1998
© Официальный сервер УПЦ "Православие в Украине" (при перепечатке материалов - ссылка желательна)

Каталог Православное Христианство.Ру